E-mail
Nazwa Firmy
nr. telefonu
Uwagi do projektu
Plik z Modelem
w formacie STEP/STL
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Druk 3D zapytaj o ofertę

ADRES

ul. Klilińskiego 12a/5

56-400 Oleśnica

NIP: 9111961931

tel. 602 182 836

k.duchnowski@k3druk.pl

MENU:

Druk 3D na drukarkach przemysłowych. Profesjonalne usługi druku 3D
Druk 3D na drukarkach przemysłowych. Profesjonalne usługi druku 3D
Druk 3D na drukarkach przemysłowych. Profesjonalne usługi druku 3D
Druk 3D na drukarkach przemysłowych. Profesjonalne usługi druku 3D

O NAS

K3D to młoda firma powstała z myślą o dostarczeniu klientom usług z zakresu produkcji addytywnej z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń zapewniających najwyższe standardy. W druku 3D porządny sprzęt to podstawa, dlatego do produkcji wykorzystujemy najbardziej zaawansowane przemysłowe drukarki produkcyjne.

Druk 3D na przemysłowych drukarkach 3D w technologii FDM i SLA DLP

Druk 3D FDM

 

wydruk z PC

 

Druk 3D DLP SLA

 

wydruk z PRO-BLK10

 

Druk 3D na przemysłowych drukarkach 3D w technologii FDM i SLA DLP

Profesjonalny druk 3D dla przemysłu

złóż zapytanie ofertowe

oferta druku 3D

PROFESJONALNY DRUK 3D DLA PRZEMYSŁU

chciał byś wyprodukować części szybciej i taniej niż dotychczas?

Zapoznaj się z naszą ofertą produkcji cyfrowej.

 

W K3D stawiamy na bezkompromisową jakość usługi druku 3D.

W usługach druku 3D porządne przemysłowe drukarki 3D to podstawa dlatego w K3D do produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone i zaawansowane urządzenia przemysłowe czołowych światowych producentów. Obecnie na naszą ofertę usługi druku 3D składa się wytwarzanie w technologii STRATASYS FDM oraz 3D Systems DLP Figure4.  Nasze drukarki 3D zbudowane zostały z myślą o produkcji przemysłowej i należą do najlepszych i najszybszych drukarek 3D w swojej klasie. Technologia FDM (Fused Deposition Modeling) uchodzi za najpopularniejszą formę produkcji addytywnej na świecie. Spowodowane jest to przez częste mylenie FDM z technologią FFF  (Fused Filament Fabrication). Powodem tej sytuacji jest bardzo podobny proces produkcji w technologii FFF która wywodzi się z  nurtu open source REP RAP powstałego po wygaśnięciu patentów oryginalnej technologii FDM. Drukarki Stratasys FDM w odróżnieniu od swoich dalekich kuzynów to rasowe urządzenia przemysłowe co przekłada się na wysoką jakość budowanych obiektów oraz nieporównywalną wytrzymałość.

Technologia DLP jest jedną z foto-polimerowych metod druku 3D. Pierwotnie opatentowana w latach 2000 przez firmę Envisiontec. Ze względu na dużą prędkość produkcji oraz wysoką dokładność od samego początku wykorzystywana była do produkcji prototypów oraz szeroko wykorzystywana do produkcji protez i implantów stomatologicznych oraz spersonalizowanych aparatów słuchowych. Obecnie dzięki udoskonaleniu technologii druku DLP przez firmę 3D SYSTEMS jest to jedna z najszybszych metod produkcji przyrostowej na świecie. Rozwój inżynierii materiałowej przyczynił się do powstania nowych wytrzymałych i stabilnych foto-polimerów które sprawiają, że metoda stała się realną alternatywą dla tradycyjnych metod produkcji masowej.

PRZEMYSŁOWY DRUK FDMpoznaj technologie druku FDM oraz usługi druku 3D

PRZEMYSŁOWY DRUK DLPpoznaj technologie druku DLP SLA oraz usługi druku 3D