E-mail
Nazwa Firmy
nr. telefonu
Uwagi do projektu
Plik z Modelem
w formacie STEP/STL
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Druk 3D zapytaj o ofertę

ADRES

ul. Klilińskiego 12a/5

56-400 Oleśnica

NIP: 9111961931

tel. 602 182 836

k.duchnowski@k3druk.pl

MENU:

O NAS

K3D to młoda firma powstała z myślą o dostarczeniu klientom usług z zakresu produkcji addytywnej z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń zapewniających najwyższe standardy. W druku 3D porządny sprzęt to podstawa, dlatego do produkcji wykorzystujemy najbardziej zaawansowane przemysłowe drukarki produkcyjne.

test 3

 

IMG_1560.JPG

 

 

Bez tytułu2

 

GEFP8265.JPG

 

Profesjonalny druk 3D dla przemysłu

złóż zapytanie ofertowe

oferta druku 3D

PROFESJONALNY DRUK 3D DLA PRZEMYSŁU

chciał byś wyprodukować części szybciej i taniej niż dotychczas?

Zapoznaj się z naszą ofertą produkcji cyfrowej.

 

KRZYSZTOF DUCHNOWSKI

Właściciel firmy K3D. Specjalista w zakresie produkcji przyrostowej. Zajmuje się wdrażaniem aplikacji druku 3D w środowisku przemysłowym oraz wykorzystaniem technologii przyrostowych jako alternatywy dla tradycyjnych metod produkcyjnych.  Technolog obróbki skrawaniem z wieloletnim doświadczeniem przy produkcji form oraz części prototypowych maszyn produkcyjnych. 

POZNAJ NAS

 K3D to młoda firma powstała z myślą o dostarczeniu klientom usług z zakresu produkcji addytywnej z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń zapewniających najwyższe standardy.  W druku 3D porządny sprzęt to podstawa, dlatego do produkcji wykorzystujemy najbardziej zaawansowane przemysłowe drukarki produkcyjne. Wytwarzanie przyrostowe przestało być już narzędziem wyłącznie do prototypowania, dojrzało do zastosowań w produkcji przemysłowej, spełnia założenia koncepcji czwartej rewolucji przemysłowej (industry 4.0) i zmienia spojrzenie na ogólnie przyjętą filozofię w przemyśle z produkcji masowej na produkcję celową. W K3D wiemy jak wykorzystać potencjał płynący z tych technologii. Na chwilę obecną dysponujemy dwiema technologiami przyrostowymi i szeregiem zaawansowanych materiałów inżynierskich dedykowanych zarówno do prototypowania, szybkiej walidacji projektu jak i do produkcji części końcowego przeznaczenia. Specjalizujemy się w produkcji elementów z wykorzystaniem technologii FDM na przemysłowych urządzeniach marki Stratasys oraz DLP Figur4 będącej alternatywą dla formowania wtryskowego przy produkcji średnio seryjnej. Są to jedne z najdokładniejszych i najszybszych maszyn w swojej klasie. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz doradztwo w zakresie technologii oraz produkcji  naszym obecnym i przyszłym klientom.

 

     Zajmujemy się przede wszystkim:

 

  • produkcją prototypów 

  • wytwarzaniem serii pomostowych 

  • wytwarzaniem serii produkcyjnych (małych i średnio seryjnych)

  • wytwarzaniem narzędzi i części maszyn

  • tworzeniem elementów których cykl życiowy już się zakończył 

 

Z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu technologii przyrostowych.

 

W Polsce świadomość przemysłowego wykorzystania druku 3D jest w dalszym ciągu niewielka. W K3D wiemy jak wykorzystać potencjał płynący z tych technologii.